שירותים ומתקנים

ברוך הבא למלון BY14 תל אביב – BY14 TLV הוא מלון בוטיק תל אביבי עירוני הממוקם באחד הרחובות המרכזיים של תל אביב, רק כמה דקות מחופי הים והטיילת המדהימים של העיר. האורחים שלנו יכולים לבחור מבין 108 חדרים מודרניים ומאובזרים במלואם, כולל חדרים עם טרסות הפונות לחוף הים וסוויטות מיוחדות.

חקור את העיר על שני גלגלים – אם אתם חובבי אופניים ורוצים לחקור את תל אביב על שני גלגלים, פשוט הגיעו לשוער שלנו. הצוות שלנו יפנה אתכם לעבר תחנת האופניים שלנו, שם עומדים לרשותנו מספר אופניים. אנו גם מציעים לכם בשמחה הוראות, טיפים והמלצות.

חדר כושר וסאונה

אימון איכותי בחדר הכושר והסאונה שלנו – אנשי עסקים ונופשים רבים שנוסעים לא רוצים לוותר על שגרת האימונים שלהם רק בגלל שהם לא בבית. חדר הכושר שלנו ממוקם בקומה ה – 11, פתוח 24 שעות ביממה. הסאונה הצמודה ממתינה למי שרוצה לנקות את נקבוביותיהם, לחדש את גופם ולהיכנס לרגיעה מוחלטת. מרפסת חדר הכושר פונה לים, והיא אידיאלית לתרגילי יוגה, הפעלות מדיטציה והסתכלות על השקיעה.

לובי - לאונג' ואזור עבודה משותף

לעבוד, להפסיק קפה או סתם ליהנות לשבת באזור נעים – הלובי שלנו הוא הרבה יותר מכניסה למלון. זהו שער להלך רוח ייחודי המעוצב באווירה אורבנית ומעוצב מסוגנן. זה המקום בו תוכלו לשבת ולתכנן את היום שלכם, תוך כדי לגימה מהקפה גורמה חינם או מיץ ותה ביתי. זה המקום בו תוכלו לצפות בטלוויזיה, לקרוא את העיתון ולפטפט עם כמה מהאורחים האחרים. זה כל כך נוח, יתכן שאתה מתקשה לעזוב את אחד המלונות הטובים ביותר בתל אביב.